Kiuruvesi-seuran puheenjohtaja Uolevi Kärkkäinen (vas.) ja Kiuruveden Urheilijoiden puheenjohtaja Kari Saastamoinen (oik.) myhäilivät tyytyväisinä yhteistyösopimuksen allekirjoituksen jälkeen. Takana myös Kiuruveden Urheilijoiden sihteeri Pertti Lind. Kuva: AKU LAATIKAINEN
Kirjallisuus, Kulttuuri, Urheilu Aku Laatikainen

Kiuruvesi-seura ja Kiuruveden Urheilijat yhteistyöhön – Kiuruveden Järvikirjalle lisää markkinointia ja myyntiä, osa tuotoista ohjataan jatkossa lasten ja nuorten liikunnan hyväksi

Kiuruvesi-seuran puheenjohtajaa Uolevi Kärkkäistä sekä Kiuruveden Urheilijoiden puheenjohtajaa Kari Saastamoista myhäilytti torstaina, kun kaksikko allekirjoitti toistaiseksi voimassa olevan yhteistyösopimuksen…

Hei! Haluatko lukea koko uutisen?
Tämä uutinen on vain tilaajille. Luo tunnukset, niin pääset aloittamaan edullisen kokeilujakson. Rekisteröityminen on helppoa ja maksutonta.

Jätä kommentti